Projekt

Projekt koncepcyjny

ANALIZA – INSPIRACJE

Pierwsze spotkanie stanowi rozmowa wstępna, która ma na celu zebranie informacji co do przyszłego projektu oraz określenie czasu jego realizacji i warunków współpracy. Takie spotkanie najlepiej odbyć w miejscu przyszłego projektu bądź przy możliwości wglądu w plan projektowanych pomieszczeń. Dobrze jest aby na spotkanie przygotować wycinki z gazet lub internetu aranżacji wnętrz, które nam się podobają. Listę rozwiązań, urządzeń, mebli itp. , które chcemy mieć w pomieszczeniach oraz taką samą listę, których mieć nie chcemy. Powstałe ustalenia stanowić będą wytyczne założeń projektowych oraz pomogą precyzyjnie sporządzić wycenę i podpisać umowę.

KONCEPCJA – WIZUALIZACJE – MATERIAŁY

Kolejny krok to przygotowanie wstępnej koncepcji w formie wizualizacji 3D wraz z wykonaniem rzutu z układem funkcjonalnym pomieszczeń. Przedstawiamy wtedy propozycję rozmieszczenia poszczególnych funkcji w pomieszczeniach, układu mebli itp.  Przedstawiamy także możliwości, jakie niosą za sobą zmiany w rozmieszczeniu ścianek działowych. Koncepcja jest dopracowywana i uzgadniana wspólnie z klientem, aż do satysfakcjonującego efektu. W tym etapie określamy również rodzaje okładzin, materiałów, faktur oraz kolorystyki. Projekt koncepcyjny nie zawiera wymiarów.

Projekt wykonawczy

DOKUMENTACJA TECHNICZNA DETAL  

Po zaakceptowaniu koncepcji wykonujemy dokumentację techniczną zawierającą wymiary. Dokumentacja po dokładnym omówieniu i uzgodnieniu z inwestorem zostaje przekazana poszczególnym wykonawcom.

SPECYFIKACJA MATERIAŁÓW

Sporządzamy specyfikację ilościową materiałów zawartych w projekcie oraz przekazujemy je do wyceny w podziale na poszczególne branże.

Projekt kompleksowy 

KOMPLEKSOWA REALIZACJA NADZÓR AUTORSKI

Na życzenie klienta oferujemy pomoc w kompleksowej realizacji projektu, wyczerpująca dokumentacja techniczna pozwala na precyzyjne wykonanie każdego etapu prac związanych z wykończeniem przyszłego wnętrza. Staramy się możliwie najwnikliwiej przedstawić nietypowe rozwiązania i detale. Zapewniamy specjalistyczne wsparcie realizacji inwestycji, tak aby budowa domu była dla Klienta satysfakcjonującym procesem.

W imieniu klienta wspomagamy etap realizacji budowy w postaci pełnej koordynacji prac wykończeniowych, zakupów i dostaw. Sprawujemy nadzór nad zgodnością prac wykończeniowych z projektem.

Dokładamy wszelkich starań, aby projekt został zrealizowany starannie, z możliwie najwyższą jakością wykonawczą, ale też w ramach zaplanowanego budżetu.

Wiele pomyślnie przeprowadzonych realizacji sprawiło, iż pracujemy z grupą wykwalifikowanych, doświadczonych wykonawców wielu branż takich jak: prac ogólnobudowlanych, zabudów meblowych i stolarskich, podłóg drewnianych, elementów szklanych, kamiennych, ślusarskich, montaży tapicerskich, dekoracji okiennych oraz innych dodatkowych prac.

Adres

 

ul. Wschodnia 21/70

62-030, Luboń

 

Adres e-mail:

format@formatdesign.pl

Kontakt

 

PROJEKT

Renata Taurogińska - Lewandowska

603 660 144

 

REALIZACJA

Andrzej Lewandowski

516 056 848